افزونه فارسی وردپرس WP Rocket 2.6.3

۴,۰۰۰ تومان

توضیحات

برای افزایش سرعت سایت وردپرسی هک ها و افزونه های زیادی تعریف شده اند. یکی از افزونه های مشهور و معتبر جهت افزایش سرعت سایت وردپرسی افزونه WP Rocket می باشد. افزونه WP Rocket به عنوان کامل ترین افزونه جهت بهینه سازی قالب و نمایش تصاویر می باشد که بصورت نسخه تجاری عرضه شده است. افزونه موشک با فشرده سازی اجزای قالب مثله فایل های js و css ، کش کردن تصاویر و ویدیوها ، نمایش تصاویر بصورت Lazy Load ، بهینه سازی فایل های افزونه ها و … باعث کاهش حجم وبسایت و در نتیجه افزایش سرعت لود سایت شما خواهد شد. در ادامه با اسکریپت بای باشید تا به معرفی بیشتر افزونه موشک بپردازیم.

افزایش سرعت سایت وردپرسی

سرعت لود سایت یکی از مقوله ها و فاکتورهای مهم می باشد که هم در سئو سایت و هم در جذب کاربران بیشتر اثرگذار می باشد. طی مقالاتی که منتشر شده اند سرعت سایت یکی از گزینه های گوگل برای رتبه دهی به وبسایت ها می باشد. ربات های گوگل وبسایت هایی رو می پسندند که سرعت بارگذاری آنها سریع باشد.

چرا افزونه WP Rocket

افزونه WP Rocket به دلیل پنل هوشمند فارسی ، تنظیمات و امکانات حرفه ای تبدیل به افزونه محبوب برای ایرانیان شده است. اسکریپت بای به دلیل به روز بودن افزونه WP Rocket با الگوریتم های جدید نصب این افزونه رو برای وبمسترانی که به سرعت سایت ارزش و امتیاز بیشتری می دهند توصیه می کند

عملکرد افزونه WP Rocket چگونه است

افزونه WP Rocket به افزونه راکت یا موشک معروف می باشد و با بهینه سازی فایل های js و css قالب و افزونه ها ، کش کردن تصاویر و ویدیوها ، نمایش تصاویر به صورت Lazy Load و … باعث کاهش حجم وبسایت در نتیجه کاهش پهنای باند مصرفی سایت و افزایش لود و بارگذاری سایت خواهد شد.

برخی از ویژگی های افزونه WP Rocket

  1. سئوی بسیار قوی
  2. پنل تنظیماتی فارسی
  3. قابلیت خالی کردن کش
  4. کش و ذخیره سازی صفحات سایت
  5. افزایش سرعت سایت در حد موشک
  6. ذخیره سازی تصاویر در کش برای لود سریع
  7. فشرده سازی کدهای js,css,tx سایت برای افزایش سرعت سایت
  8. و …

قابلیت Lazy Load چگونه است

زمانی که از تصاویر در وبسایت خود استفاده می کنید با قابلیت Lazu Load ، اون تصاویرها تا زمانی که کاربران به محل تصویر نرسند لود نخواهند شد. برای مثال اگر تصاویر در پایین وبسایت خود داشته باشد تا زمانیکه کاربر به آن محل اسکرول نکند تصاویر لود نخواهند شد و در نتیجه حجم وبسایت شما کاهش ، پهنای باند مصرفی سایتتون کاهش و در آخر سرعت لود سایت شما بصورت چشمگیر افزایش پیدا خواهد کرد.